Sołectwa
Szczegóły informacji
Sołectwa
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2009-07-09 13:01:52 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Sołectwa
Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich
na terenie gminy Janowiec Kościelny
w latach 2019-2024
Lp
|
Sołectwo
|
Imię i nazwisko Sołtysa
|
Członkowie Rady Sołeckiej
|
1
|
Bielawy
|
Jadwiga Opalińska
|
1. Adrian Jurkiewicz
2. Janusz Rosiński
3. Krzysztof Bem
4. Elwira Grabińska
5. Anna Mikołajewska
|
2
|
Borowe
|
Krzysztof Szypulski
|
1. Alina Kalinowska
2. Barbara Załoga
3. Adrian Szczepkowski
4. Kazimierz Szczepkowski
|
3
|
Bukowiec
|
Michał Mosakowski
|
1. Łukasz Janicki
2. Andrzej Janicki
3. Małgorzata Malinowska
|
4
|
Cygany
|
Zbigniew Borkowski
|
1. Krzysztof Szczepkowski
2. Stanisław Wasiłowski
3. Ryszard Borkowski
|
5
|
Gołębie
|
Krystyna Szulczak
|
1. Tadeusz Gołębiewski
2. Anna Mydło
3. Gryzalia Słabuszewska
|
6
|
Gwoździe
|
Piotr Krupiński
|
1. Rafał Leśnikowski
2. Ewelina Leśnikowska
3. Kamil Szczepkowski
4. Marzena Szczepkowska
|
7
|
Iwany
|
Halina Czarnecka
|
1. Krzysztof Krajewski
2. Andrzej Grzybowski
3. Gabriela Szczepkowska
|
8
|
Jabłonowo
|
Przemysław Moranko
|
1. Karol Szulczak
2. Piotr Krajewski
3. Paweł Krajewski
4. Grzegorz Sątowski
|
9
|
Janowiec Kościelny
|
Jacek Zieliński
|
1. Marcin Wesołowski
2. Bogumił Szczepkowski
3. Bogdan Iwanowski
4. Monika Ławicka
5. Arkadiusz Gołębiewski
|
10
|
Jastrząbki
|
Andrzej Wojciech Jastrzębowski
|
1. Wojciech Purzycki
2. Krzysztof Smoliński
3. Jan Szczepkowski
|
11
|
Kołaki
|
Jan Wylamowski
|
Marek Skudynowski
Krzysztof Tański
Marcin Szczepkowski
|
12
|
Krusze
|
Wiesław Karasek
|
1. Remigiusz Bunalski
2. Barbara Karasek
3. Bogumił Malinowski
|
13
|
Kuce
|
Jolanta Rama
|
1. Leszek Wiński
2. Bożena Kobus
3. Edyta Kutryb
|
14
|
Leśniki
|
Monika Olszewska
|
1. Karol Olszewski
2. Teresa Wąsowska
3. Jolanta Olszewska
|
15
|
Napierki
|
Bogdan Nazar
|
1. Anna Cesarczyk
2. Roman Trzciński
3. Arkadiusz Motkowski
|
16
|
Nowa Wieś Dmochy
|
Marzena Płoska
|
1. Czesław Miecznikowski
2. Łukasz Janiak
3. Wojciech Krajewski
4. Elżbieta Dmochowska
5. Jadwiga Leśnikowska
|
17
|
Nowa Wieś Wielka
|
Kazimierz Kołacz
|
1. Dariusz Borkowski
2. Krzysztof Gesek
3. Józef Nowosielski
|
18
|
Pawełki
|
Wojciech Kwiatkowski
|
1. Renata Szczepkowska
2. Dariusz Zakrzewski
3. Wacław Iwanowski
|
19
|
Piotrkowo
|
Zbigniew Sosnowski
|
1. Czesław Piotrkowski
2. Jan Chmielewski
3. Bogdan Chmielewski
|
20
|
Połcie Młode
|
Kamil Żebrowski
|
1. Elżbieta Żebrowska
2. Małgorzata Tańska
3. Franciszek Żebrowski
|
21
|
Połcie Stare
|
Piotr Bugajski
|
1. Andrzej Moszczyński
2. Andrzej Szypulski
3. Jarosław Moszczyński
|
22
|
Pokrzywnica Wielka
|
Magdalena Moszczyńska
|
1. Joanna Antczak
2. Robert Radzymiński
3. Zbigniew Szczypiński
|
23
|
Powierz
|
Kamil Boćkowski
|
1. Karolina Świerk
2. Katarzyna Wrzeszczyńska
3. Marzena Byczkowska
4. Aneta Gaworska
5. Jolanta Michalska
|
24
|
Safronka
|
Remigiusz Koźniewski
|
1. Krzysztof Olszewski
2. Aneta Męzińska
3. Jarosław Cycen
4. Arkadiusz Tokarz 5. Robert Stankiewicz
|
25
|
Smolany
|
Agnieszka Podowska
|
1. Anna Szczepkowska
2. Andrzej Szczepkowski
3. Andrzej Podowski
|
26
|
Szczepkowo - Zalesie
|
Renata Wasiłowska
|
1. Milena Szczepkowska
2. Paweł Wiśniewski
3. Elżbieta Szczepkowska
|
27
|
Trząski
|
Aneta Bielasta
|
1. Paweł Oman
2. Ewa Antoniuk
3. Jacek Chmielewski
|
28
|
Waśniewo
|
Anna Rembowska
|
1. Adam Kolankowski
2. Kamila Duchna
3. Monika Bugaj
|
29
|
Zabłocie
|
Alicja Kozłowska
|
1. Agnieszka Kosińska
2. Tomasz Langowski
3. Michał Meller
|
30
|
Zaborowo
|
Anna Komosińska
|
1. Witold Stryjewski
2. Ewa Chmielewska
3. Paulina Wilamowska
|