Sołectwa
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Sołectwa
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2009-07-09 13:01:52 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Sołectwa
Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich
na terenie gminy Janowiec Kościelny
w latach 2015-2019
Lp
|
Sołectwo
|
Imię i nazwisko Sołtysa/adres
|
Członkowie Rady Sołeckiej
|
1
|
Bielawy
|
Jadwiga Opalińska
13-111 Bielawy 1A
|
1. Tadeusz Rosiński
2. Krzysztof Domański
3. Teresa Jurkiewicz
|
2
|
Borowe
|
Krzysztof Szypulski
13-111 Szczepkowo Borowe 23
|
1. Joanna Karpińska
2. Alina Kalinowska
3. Barbara Załoga
|
3
|
Bukowiec
|
Małgorzata Malinowska
13-111 Bukowiec Wielki 9
|
1. Łukasz Janicki
2. Wojciech Ługowski
3. Regina Szczepkowska
|
4
|
Cygany
|
Zbigniew Borkowski
13-111 Miecznikowo-Sowy 4
|
1. Krzysztof Szczepkowski
2. Stanisław Wasiłowski
3. Ryszard Borkowski
|
5
|
Gołębie
|
Krystyna Szulczak
13-111 Miecznikowo-Miąchy 1
|
1. Tadeusz Gołębiewski
2. Grizella Słabuszewska
3. Elżbieta Gołębiewska
|
6
|
Gwoździe
|
Marzena Szczepkowska
13-111 Waśniewo-Gwoździe 1
|
1. Rafał Leśnikowski
2. Ewelina Leśnikowska
3. Kamil Szczepkowski
|
7
|
Iwany
|
Halina Czarnecka
13-111 Szczepkowo-Skrody 3
|
1. Gabriela Szczepkowska
2. Piotr Rakoczy
3. Andrzej Szczepkowski
|
8
|
Jabłonowo
|
Przemysław Moranko
13-111 Jabłonowo-Dyby 12
|
1. Piotr Krajewski
2. Barbara Fydrych
3. Renata Nowakowska
|
9
|
Janowiec Kościelny
|
Jacek Zieliński
13-111 Janowiec Kościelny 12
|
1. Wioletta Komosińska
2. Ewelina Wrzeszczyńska
3. Bogumił Szczepkowski
|
10
|
Jastrząbki
|
Andrzej Wojciech Jastrzębowski
13-111 Janowiec-Jastrząbki 8
|
1. Anna Młyńska
2. Wojciech Dzierżanowski
3. Marzena Jastrzębowska
|
11
|
Kołaki
|
Jan Wylamowski
13-111 Miecznikowo - Kołaki 6
|
1.Jan Wylamowski
2. Wojciech Chmielewski
3. Bogdan Skudynowski
|
12
|
Krusze
|
Wiesław Karasek
13-111 Krusze 1 |
1. Patryk Karasek
2. Bogumił Malinowski
3. Witold Szwarc
|
13
|
Kuce
|
Jolanta Rama
13-111 Kuce 3/1
|
1. Anna Jabłońska
2. Leszek Wiński
3. Edyta Kutryb
|
14
|
Leśniki
|
Jolanta Olszewska
13-111 Janowiec-Leśniki 9
|
1. Małgorzata Barbara Kołakowska
2. Ryszard Piotrkowski
3. Wiesław Kołakowski
|
15
|
Napierki
|
Bogdan Nazar
13-111 Napierki 19
|
1. Anna Cesarczyk
2. Rafał Motkowski
3. Arkadiusz Motkowski
|
16
|
Nowa Wieś Dmochy
|
Marzena Płoska
13-111 Nowa Wieś Dmochy 16
|
1. Czesław Miecznikowski
2. Łukasz Janiak
3. Wojciech Krajewski
|
17
|
Nowa Wieś Wielka
|
Kazimierz Kołacz
13-111 Nowa Wieś Wielka 31
|
1. Patryk Skaliński
2. Rafał Jabłonowski
3. Józef Nowosielski
|
18
|
Pawełki
|
Wacław Zakrzewski
13-111 Szczepkowo-Pawełki 14
|
1. Wacław Iwanowski
2. Krystyna Duchna
3. Tomasz Duchna
|
19
|
Piotrkowo
|
Czesław Piotrkowski
13-111 Piotrkowo 7
|
1. Bogdan Chmielewski
2. Jan Chmielewski
3. Kamil Piotrkowski
|
20
|
Połcie Młode
|
Franciszek Borowy
13-111 Połcie Młode 4
|
1. Dorota Kujawska
2. Małgorzata Tańska
3. Franciszek Żebrowski
|
21
|
Połcie Stare
|
Andrzej Moszczyński
13-111 Stare Połcie 6
|
1. Zbigniew Bielski
2. Jarosław Moszczyński
3. Krzysztof Młyński
|
22
|
Pokrzywnica Wielka
|
Andrzej Szczepkowski
13-111 Pokrzywnica Wielka 24
|
1. Jan Leśnikowski
2. Robert Radzymiński
3. Zbigniew Szczypiński
|
23
|
Powierz
|
Magdalena Kuligowska
13-111 Powierz 15
|
1. Karolina Świerk
2. Katarzyna Wrzeszczyńska
3. Marzena Byczkowska
|
24
|
Safronka
|
Robert Stankiewicz
13-111 Wiłunie 6
|
1. Paulina Orłowska
2. Justyna Szczepkowska
3. Kamil Danelczyk
|
25
|
Smolany
|
Agnieszka Podowska
13-111 Smolany-Żardawy 6
|
1. Anna Szczepkowska
2. Andrzej Szczepkowski
3. Andrzej Podowski
|
26
|
Szczepkowo - Zalesie
|
Magdalena Moszczyńska
13-111 Szczepkowo-Zalesie 9
|
1. Renata Miecznikowska
2. Ewelina Szczepkowska
3. Bożena Duchna
|
27
|
Trząski
|
Paweł Oman
13-111 Górowo-Trząski 6
|
1. Jacek Chmielewski
2. Arkadiusz Chmielewski
3. Katarzyna Drozdowska
|
28
|
Waśniewo
|
Adam Duchna
13-111 Waśniewo-Grabowo 5
|
1. Adam Kolankowski
2. Kamila Duchna
3. Andrzej Karasek
|
29
|
Zabłocie
|
Dariusz Kopczyński
13-111 Zabłocie Kanigowskie 13
|
1. Tomasz Langowski
2. Michał Meler
3. Damian Zembrzuski
|
30
|
Zaborowo
|
Anna Komosińska
13-111 Zaborowo 19
|
1. Anna Siemianowska
2. Agnieszka Długokęcka
3. Beata Stryjewska
|