Sołectwa
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Sołectwa
Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich
na terenie gminy Janowiec Kościelny
w latach 2015-2019
Lp |
Sołectwo |
Imię i nazwisko Sołtysa |
Członkowie Rady Sołeckiej |
1 |
Bielawy |
Jadwiga Opalińska |
1. Tadeusz Rosiński 2. Krzysztof Domański 3. Teresa Jurkiewicz |
2 |
Borowe |
Krzysztof Szypulski |
1. Joanna Karpińska 2. Alina Kalinowska 3. Barbara Załoga |
3 |
Bukowiec |
Małgorzata Malinowska |
1. Łukasz Janicki 2. Wojciech Ługowski 3. Regina Szczepkowska
|
4 |
Cygany |
Zbigniew Borkowski |
1. Krzysztof Szczepkowski 2. Stanisław Wasiłowski 3. Ryszard Borkowski |
5 |
Gołębie |
Krystyna Szulczak |
1. Tadeusz Gołębiewski 2. Grizella Słabuszewska 3. Elżbieta Gołębiewska |
6 |
Gwoździe |
Marzena Szczepkowska |
1. Rafał Leśnikowski 2. Ewelina Leśnikowska 3. Kamil Szczepkowski |
7 |
Iwany |
Halina Czarnecka |
1. Gabriela Szczepkowska 2. Piotr Rakoczy 3. Andrzej Szczepkowski |
8 |
Jabłonowo |
Przemysław Moranko |
1. Piotr Krajewski 2. Barbara Fydrych 3. Renata Nowakowska |
9 |
Janowiec Kościelny |
Jacek Zieliński |
1. Wioletta Komosińska 2. Ewelina Wrzeszczyńska 3. Bogumił Szczepkowski |
10 |
Jastrząbki |
Andrzej Wojciech Jastrzębowski |
1. Anna Młyńska 2. Wojciech Dzierżanowski 3. Marzena Jastrzębowska |
11 |
Kołaki |
Zdzisław Szczepkowski |
1.Jan Wylamowski 2. Wojciech Chmielewski 3. Bogdan Skudynowski |
12 |
Krusze |
Wiesława Malinowska |
1. Patryk Karasek 2. Bogumił Malinowski 3. Witold Szwarc |
13 |
Kuce |
Jolanta Rama |
1. Anna Jabłońska 2. Leszek Wiński 3. Edyta Kutryb |
14 |
Leśniki |
Jolanta Olszewska |
1. Małgorzata Barbara Kołakowska 2. Ryszard Piotrkowski 3. Wiesław Kołakowski |
15 |
Napierki |
Bogdan Nazar |
1. Anna Cesarczyk 2. Rafał Motkowski 3. Arkadiusz Motkowski |
16 |
Nowa Wieś Dmochy |
Marzena Płoska |
1. Czesław Miecznikowski 2. Łukasz Janiak 3. Wojciech Krajewski |
17 |
Nowa Wieś Wielka |
Kazimierz Kołacz |
1. Patryk Skaliński 2. Rafał Jabłonowski 3. Józef Nowosielski |
18 |
Pawełki |
Wacław Zakrzewski |
1. Wacław Iwanowski 2. Krystyna Duchna 3. Tomasz Duchna |
19 |
Piotrkowo |
Czesław Piotrkowski |
1. Bogdan Chmielewski 2. Jan Chmielewski 3. Kamil Piotrkowski |
20 |
Połcie Młode |
Franciszek Borowy |
1. Dorota Kujawska 2. Małgorzata Tańska 3. Franciszek Żebrowski |
21 |
Połcie Stare |
Andrzej Moszczyński |
1. Zbigniew Bielski 2. Jarosław Moszczyński 3. Krzysztof Młyński |
22 |
Pokrzywnica Wielka |
Andrzej Szczepkowski |
1. Jan Leśnikowski 2. Robert Radzymiński 3. Zbigniew Szczypiński |
23 |
Powierz |
Magdalena Kuligowska |
1. Karolina Świerk 2. Katarzyna Wrzeszczyńska 3. Marzena Byczkowska |
24 |
Safronka |
Robert Stankiewicz |
1. Paulina Orłowska 2. Justyna Szczepkowska 3. Kamil Danelczyk |
25 |
Smolany |
Agnieszka Podowska |
1. Anna Szczepkowska 2. Andrzej Szczepkowski 3. Andrzej Podowski |
26 |
Szczepkowo - Zalesie |
Magdalena Moszczyńska |
1. Renata Miecznikowska 2. Ewelina Szczepkowska 3. Bożena Duchna |
27 |
Trząski |
Paweł Oman |
1. Jacek Chmielewski 2. Arkadiusz Chmielewski 3. Katarzyna Drozdowska |
28 |
Waśniewo |
Adam Duchna |
1. Adam Kolankowski 2. Kamila Duchna 3. Andrzej Karasek |
29 |
Zabłocie |
Dariusz Kopczyński |
1. Tomasz Langowski 2. Michał Meler 3. Damian Zembrzuski |
30 |
Zaborowo |
Anna Komosińska |
1. Anna Siemianowska 2. Agnieszka Długokęcka 3. Beata Stryjewska |